Opdateret 13-06-2019 kl. 20.45. Næste opdatering 14-06-2019 kl, 21.00

Tilmeldte til Mors Cup

ID Navn på bådejer Klub Deltager i: Afhenter morgenmad og løbspapirer i: Bådnavn Bådtype Sejlnummer Tilmeldt
1 Søren Christiansen Struer sejlklub Kapsejlads Vilsund Misty Luffe 3,6 DEN-363 02-05-19 22:14
5 Torben Mangaard Frandsen Aalborg Sejlklub Kapsejlads Thisted Flyvefisken Diva 35 56 10-05-19 00:49
7 Peter Axelsen Thisted Sejlklub Familiesejlads Thisted Mille Bavaria 42 B42 11-05-19 02:51
8 Peder Kallerup Lemvig Sejlklub Kapsejlads Vilsund Marie BB10M Den 84 19-05-19 22:21
9 Jens Kofoed Virksund Sejlklub Kapsejlads Thisted Blues Knarr OD 99 20-05-19 17:35
10 Hanne og Morten Thorsager Nibe Sejlklub Kapsejlads Thisted Aquila Ylva Den 23 21-05-19 00:27
11 Niels Dolberg Skive Sejlklub Kapsejlads Thisted Wiley X Melges 24 DEN 195 23-05-19 14:31
12 Freddy Kristensen Morsø Kapsejlads Thisted Alternativ Solus Alta DEN26 23-05-19 16:21
13 Steen Pedersen Nautilus Hvalpsund Kapsejlads Thisted LUFFINE Luffe 37 DEN 34 26-05-19 17:51
14 Tim Damgaard Nielsen Middelfart Sejlklub Familiesejlads Thisted Mille Maxi-77 intet 29-05-19 11:28
15 Niels Korsgaard Glyngøre Kapsejlads Thisted Nordlys kølbåd Den 96 30-05-19 14:28
16 Jes Glavind Ålborg sejlklub Kapsejlads Thisted S-Kapade Scankap 99 Den 48 01-06-19 17:18
17 Ole Jensen Frederikshavn sejlklub Kapsejlads Thisted Sisi Maxi 999 DEN 110 02-06-19 13:28
18 Mads Sørensen MSogM Kapsejlads Thisted Lisbeth Venø Bavaria C33 98 02-06-19 16:00
22 Peter Wadmann Thisted Kapsejlads Thisted Marlin Banner 30 79 03-06-19 21:06
23 Jan Græsdal Jakobsen Frederikshavn Sejlklub Kapsejlads Thisted Bimbo OL960 D 961 03-06-19 21:34
24 Niels kjærgaard lemvig Kapsejlads Vilsund sisse maxi 1100 13 04-06-19 15:57
25 Brian Lund Hald Frederikshavn Kapsejlads Thisted Precious Maxi 909 31 04-06-19 21:37
26 Else-Marie Laugesen Glyngøre Sejlklub Kapsejlads Vilsund P@uline Solus Alta 21 05-06-19 13:38
27 Ulrik Malle Thisted Kapsejlads Thisted Frigga Bavaria Cruiser 50 50 06-06-19 11:33
28 Michael Møller Christensen Skive Kapsejlads Thisted Xmeralda X 79 Den 326 06-06-19 21:14
29 Erik Skovgaard Lemvig Sejlklub Kapsejlads Vilsund Frigga Maxi 80 Racer 49 07-06-19 07:33
30 Carl peter Krarup Thisted Kapsejlads Thisted Galadriel Ravage 36 D6 07-06-19 08:52
31 Peter Lanng Rønbjerg Havn Familiesejlads Thisted Tia Dalma Sunwind 27 570 07-06-19 11:43
32 Søren Koitzsch Skive sejlklub Kapsejlads Thisted Kryss /Hancock BB 10 Meter DEN67 07-06-19 16:20
33 Henrik Nielsen Morsø Sejlklub Kapsejlads Thisted XX Martha X-332 Den 173 07-06-19 23:05
34 Peter Mortensen Thisted Sejlklub Kapsejlads Thisted Unique Luffe 37 DEN 200 08-06-19 11:23
35 Niels Skovhede Struer sejlklub Kapsejlads Vilsund Depa Albin Nova Den 338 09-06-19 08:45
36 Jacob Svendsen Aalborg Sejlklub Kapsejlads Thisted Liva BB 10 meter DEN-70 09-06-19 15:28
38 Peter mortensen Thisted Sejlklub Kapsejlads Thisted Unique Luffe 37 DEN 200 09-06-19 18:57
39 Micael Hornstrup Struer Sejlklub Kapsejlads Vilsund A´mour Salona 37 04 09-06-19 19:26
40 Per svendsen Skive sejlklub Kapsejlads Thisted Blade Banzai 280 280 09-06-19 21:11
41 Kristian Brøns Nielsen Virksund Kapsejlads Thisted Olivia Hallberg Rassy 342 DEN 88 – NB tilmeldes uden spiler – Certifikat under ændring GPH = 637,4 10-06-19 01:15
42 Lars Peter Bang Struer Sejlklub Kapsejlads Vilsund Crazy C&C 42 D 1000 10-06-19 07:59
43 Eivind Triel Lemvig Sejlklub Familiesejlads Vilsund Jupiter Albin Ballad 1193 10-06-19 09:24
44 Simon Svingel Kristensen Thisted Sejlklub Kapsejlads Thisted Castor Concorde 38 Den 23 10-06-19 10:29
45 Team CaBoom Bork Bådelaug Kapsejlads Thisted CaBoom CB66 Racer DEN 132 10-06-19 19:16
46 Kristian storgaard siig Lemvig Sejlklub Kapsejlads Vilsund Lantana Jeanneau sun fast 37 Den 7847 10-06-19 20:16
47 Mads Nielsen Thisted sejlklub Familiesejlads Thisted M&M’s Banner 28 Racer 280 10-06-19 21:14
48 Jørgen Christiansen Virksund Sejlklub Kapsejlads Thisted Saloma Impala 30 D 4 10-06-19 21:35
49 Henning Pedersen Struer sejlklub Kapsejlads Vilsund LA-MAJ HANSE 461 47 11-06-19 08:38
50 allan holck lemvig Familiesejlads Vilsund finn holcker catamaran 7 11-06-19 10:45
51 Ole Mose Jeppesen lemvigsejlklub Kapsejlads Vilsund Cartan x 99 den 5474 11-06-19 13:42
52 Henrik Ottesen Aalborg Sejlklub Kapsejlads Thisted H2 H-Båd FIN 811 (DEN 622) 11-06-19 13:56
53 Hans Andersen skive Kapsejlads Thisted Voyage Scancap 99 D65 11-06-19 14:10
54 Jens Juhl Aalborg Sejlklub Kapsejlads Thisted Chixor X-37 DEN 89 11-06-19 17:37
55 kurt villadsen Kuvitech Kapsejlads Thisted Miss Blue First 36.7 den 16874 11-06-19 18:25
56 Jonas vig Viborg sejlklub Kapsejlads Thisted Dolce vita Dehler 34 362 11-06-19 19:09
57 Stig Laursen Struer Sejlklub Kapsejlads Vilsund C-Pole J-80 305 11-06-19 19:49
58 Kristen Valeur Jepsen Lemvig Sejlklub Kapsejlads Thisted DiXi X-332 DEN 135 11-06-19 22:31
59 Anders meyer Lemvig sejlklub Kapsejlads Vilsund Bye bye Banner 33 rc 12 11-06-19 22:50

Tilmeldte til Fjordfræseren

ID Navn på bådejer Klub Deltager i: Bådnavn Bådtype Sejlnummer Tilmeldt
6 Søren Christiansen Struer Sejlklub Kapsejlads DH mål med spiler/genakker Misty Luffe 3,6 DEN-363 10-05-19 14:02

Tilmeldte til DJS Cup

ID Bådnavn Sejlnummer Skippers navn Sejlklub Deltager i løb Ankomst til Virksund Tilmeldt
2 Misty 363 Søren Christiansen Struer Sejlklub Løb 2 – Med spiler 20-09-2019 06-05-19 14:41